«The Ukrainian Soul» Charity Foundation

Більше Новин

Відновлення вікон сім’ям з Ізюму

Передали машину роті снайперів

Збір на машину для ЗСУ ЗАВЕРШЕНО

Передали генератор для редакції «Маяк»

Допомога видавництвам на деокупованих та прифронтових територіях України

Благодійний фонд “Українська душа” разом з Національною спілкою журналістів України шукає партнерів для допомоги місцевим газетам на деокупованих та прифронтових теритоіях України. 

Поблизу лінії фронту та на кордонах з Росією та Білорусю часто відсутній мобільний зв’язок та немає інтернету. Центральні медіа зосереджені на висвітлення подій національного рівня, при цьому місцеві газети виконують надзвичайно важливу роль, дають інформацію про життя кожного окремо регіону. Ця інформація для людей інколи важлива за будь-яку гуманітарну допомогу. 

Друкована преса для місцевого населення стає незамінним джерелом інформації, як про події в Україні та і їх регіоні: можливості евакуації, соціальний захист, медичне обслуговування, державні послуги, правила поведінки під час обстрілів та інше. Рівень довіри до рідних газет надзвичайно високий, оскільки деякі з них випускаються вже більше 100 років.

Ми шукаємо партнерів, які готові будуть допомогти місцевим редекціям продовжити свою роботу та інформувати тисячі місцевих жителів про події в Україіні та світі.